Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Depilacja laserowa jest jednym z najpopularniejszych sposobów na trwałe usuwanie owłosienia. W naszym gabinecie ta metoda zyskała już wielu wielbicieli. Niezależnie od tego, czy chodzi o usuwanie włosów z nóg, pach, bikini czy innych obszarów ciała, wiele osób zastanawia się, czy ten zabieg jest bolesny. Czy depilacja laserowa naprawdę sprawia, że krzywisz się z bólu? Czy to tylko mit, który kojarzy się z tym zabiegiem?

Wyobraź sobie, że możesz pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze, bez konieczności codziennego golenia lub woskowania. Brzmi jak marzenie, prawda? Depilacja laserowa oferuje tę możliwość, a jeśli właśnie zaczynasz swoją przygodę z tym zabiegiem, z pewnością masz wiele pytań i obaw. Jednym z nich jest z pewnością pytanie „czy depilacja laserowa jest bolesna?” Odpowiedź brzmi – nie. W gabinecie Face & Body Concept oferujemy nareszcie! Bezbolesną depilację laserową.

Jak działa depilacja laserowa?

Depilacja laserowa, czyli usuwanie niechcianego owłosienia przy pomocy lasera to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało branżę beauty. Firmy specjalizujące się w technologii laserowej odpowiadają na potrzeby Klientów i oferują urządzenia z najwyższej półki. 

Tak właśnie jest w przypadku naszego lasera – lasera aleksandrytowego włoskiej firmy, który jest absolutną nowością nie tylko na polskim rynku, ale także światowym!

Nasz laser to połączenie dwóch długości fali – aleksandrytowej 755 nm oraz neodymowo-yagowej 1064 nm. Dzięki wykorzystaniu dwóch długości fal jest bardzo skuteczny w epilacji – usuwa włosy zarówno cienkie jak i grube oraz jasne i ciemne, dodatkowo jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

Co wyróżnia nasz laser na tle innych?

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych punktów, które sprawiają, że nasz laser jest bezkonkurencyjny:

  • ultraszybka praca lasera,
  • laser jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry oraz rodzaju włosów,
  • skuteczne połączenie długości aleksandrytowej 755 nm oraz 
    neodymowo-yagowej 1064 nm, 
  • najnowocześniejsza technologia lasera na świecie!

Jakie są sposoby minimalizowania dyskomfortu podczas
zabiegu?

Wiele gabinetów pracujących na starszych modelach oferuje Klientom możliwość stosowania kremów znieczulających przed zabiegiem lub w trakcie zabiegu chłodzą wybrany obszar zmrożonym coolpackiem. W naszym gabinecie nie ma mowy o takich kompromisach!
Podczas zabiegu depilacji laserowej używamy nowoczesnego systemu chłodzenia, który pozwala znacznie zwiększa komfort podczas laseroterapii. Nowoczesny system chłodzący przyczynia się nie tylko do zminimalizowania ewentualnych doznań bólowych do zera, ale także zapobiega powstawaniu obrzęku okołomieszkowego czy podrażnień skóry.

Czy ból zależy od obszaru ciała, który jest poddawany zabiegowi?

Niektóre obszary, takie jak bikini czy pachy, mogą być bardziej wrażliwe na ból niż inne. Jednak większość Klientów zgłasza, że nareszcie doświadczają bezbolesnej depilacji laserowej i ich przykre doświadczenia mogą odejść w niepamięć.

Jak długo mogę cieszyć się efektami depilacji laserowej?

Depilacja laserowa wykonana w dobranej przez zabiegowca serii pozwala cieszyć się gładką skórą bez podrażnień nawet do 10 lat! Ilość zabiegów koniecznych do wykonania jest ustalana indywidualnie na podstawie min. Charakterystyki włosa. Włos gruby i ciemny będzie wymagał większej ilości zabiegów niż włos cienki i jasny. Warto dodać, że nasz laser jako jeden z pierwszych na świecie pozwala na skuteczną depilację laserową także u blondynek.

Jakie są alternatywy dla depilacji laserowej?

Jeśli z pewnych powodów wykonanie depilacji laserowej u Ciebie jest niemożliwe, istnieją również inne metody usuwania owłosienia. Jedną z popularnych alternatyw jest depilacja woskiem. Choć ten zabieg może być bardziej bolesny niż depilacja laserowa, efekty są tymczasowe i wymagają regularnego powtarzania. Inną opcją jest stosowanie kremów do depilacji, które rozpuszczają włosy na powierzchni skóry. Jednak te metody są również tymczasowe i wymagają regularnego stosowania. 

 

Formularz kontaktowy

Wyslij do nas zapytanie!