medycyna estetyczna kosmetologia pielęgnacyjna makijaż permanentny najnowocześniejsze technologie hi-tech epilacja laserem Deka Again fala uderzeniowa Storz D-Actor masaż podciśnieniowy Icoone Laser Med II frakcyjne mikronakłuwanie Dermapen 4.0 oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime
medycyna estetyczna kosmetologia pielęgnacyjna makijaż permanentny najnowocześniejsze technologie hi-tech epilacja laserem Deka Again fala uderzeniowa Storz D-Actor masaż podciśnieniowy Icoone Laser Med II frakcyjne mikronakłuwanie Dermapen 4.0 oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime
Poznajmy się bliżej

NASZ ZESPÓŁ

O mnie

piel. mgr kosmetologii Angelika Śliwińska

Angelika jest założycielką marki Face & Body Concept i spokojnie można powiedzieć, że traktuje gabinet jak swój drugi dom. Z wykształcenia kosmetolog, z powodzeniem ukończyła studia pielęgniarskie podnosząc tym samym własne kwalifikację i poszerzając wiedzę medyczną. Estetka, pasjonatka piękna, perfekcjonizmu i minimalizmu. 

Ponad osiem lat doświadczenia w pracy z igłą oraz produktami z najwyższej półki sprawiają, że każda wizyta w gabinecie jest na najwyższym poziomie. Niezliczone ilości szkoleń, ciągła chęć na podnoszenie własnych umiejętności, opracowywanie dla Ciebie indywidualnych planów zabiegowych – będąc w Face & Body Concept możesz czuć się bezpiecznie. 

Z nienagannym profesjonalizmem Angelika dba o urodę oraz piękne ciało każdej i każdego z Was. Portfolio zabiegowe Angeliki opiera się na pracy z wypełniaczami autologicznymi, na bazie kwasu hialuronowego oraz polimlekowego. Znajdują się w nim także stymulatory tkankowe, mezoterapia skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także głowy. Znajdziesz w nim także zabiegi z użyciem nici COG i PDO. Angelika pasjonuje się modelowaniem ust, wolumetrią twarzy i procesami odbudowy skóry pod wpływem działania nowoczesnych preparatów. Wielokrotnie powtarza, że ceni medycynę estetyczną i regeneracyjną za możliwości, które oferują – bez konieczności użycia skalpela.

poznaj nas

mgr kosmetologii Agnieszka Cieślak

Agnieszka jest kosmetologiem z zamiłowaniem do pielęgnacji skóry oraz modelowania sylwetki.
Jak sama mówi „dbanie o urodę twarzy i ciała to nie tylko moja praca – to przede wszystkim moja pasja”. Styl pracy Agnieszki charakteryzuje profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Przez cały rok Agnieszka troszczy się o zdrową i promienną cerę Klientów, a także o ciała pozbawione obrzęków limfatycznych czy uciążliwego cellulitu.
Agnieszka jest w naszym gabinecie ekspertem w pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami takimi jak masaż podciśnieniowy, drugi taki w Polsce laser aleksandrytowy dedykowany depilacji laserowej, fali akustycznej czy radiofrekwencji mikroiglowej.

mgr kosmetologii Martyna Grzybowska

Martyna dołączyła do zespołu Conceptu na początku 2023 roku i szybko zjednała sobie wielu Klientów gabinetu. Doświadczenie zdobywała w najlepszych i renomowanych instytutach urody.
W swojej codziennej pracy szczególna uwagę poświęca mało inwazyjnym zabiegom iniekcyjnym – sama podkreśla, że dostrzega ogromny potencjał tkanek, które pod wpływem odpowiedniej stymulacji zachwycają min. wypłyceniem zmarszczek czy poprawą ogólnej jakości skóry.
Martyna jest także specjalistką w modelowaniu sylwetki a także laseroterapii. Szczególna satysfakcję sprawia jej praca z falą akustyczną, dzięki której już wielu Klientów cieszy się zdrowym i pozbawionym cellulitu ciałem.

linergistka Ida Kowalska

Początki Idy były dość niewinne, ponieważ swoją pracę w branży beauty rozpoczęła od przedłużania rzęs. Dzisiaj portfolio zabiegowe zawiera ponad 60 usług!
Ida zadba o Twoją zdrową skórę, dzięki szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, a także o perfekcyjną stylizację oprawy oka. Ida sama podkreśla, że „kluczem do pięknego wyglądu jest świadoma pielęgnacja skóry a także dbałość o podkreślanie kobiecych atutów”.
Pasją naszej lingeristki są szczególnie makijaż permanentny brwi oraz ust, a także cieszące się dużą popularnością zabiegi stylizacji i zagęszczania rzęs, laminowanie brwi czy lifting rzęs.

menager & marketing executive Joanna Wlazik

Joanna jest menagerką oraz osobą odpowiedzialną za marketing businessowy w Face & Body Concept. Pełni także rolę asystentki głównego zabiegowca – Angeliki. Joanna troszczy się od kilku lat o kontakt z Klientami gabinetu. Szybka reakcja na zmiany, obsługa na najwyższym poziomie i poufność to wartości priorytetowe dla Joanny. Od kilku już lat Asia dba o zaangażowaną społeczność zarówno na Facebooku jak i na Instagramie, z pasją publikując zarówno efekty zabiegowe, zdjęcia nadesłane przez Klientów, codzienne sceny życia gabinetu, jak i informacje o ważnych dla marki wydarzeniach.

recepcjonistka Patrycja Nowakowska

Patrycja dba o recepcję gabinetu i wraz z Joanną organizuje sprawną pracę zabiegowców, zarządza kalendarzem oraz terminarzami wizyt. Z entuzjazmem podchodzi do każdego Klienta Face & Body Concept mając na uwadze najwyższą jakość obsługi i komfortu naszych Gości. 

Powered by Norbert Zastępa

Edit Content

Formularz kontaktowy

Wyslij do nas zapytanie!

    Edit Content

    Formularz kontaktowy

    Wyslij do nas zapytanie!