FBC

Peeling PQ Age Poznań

czas trwania zabiegu
60 minut
znieczulenie
brak
cena

1 zabieg 350 zł 

pakiet 4 zabiegów 1150 zł

Czas rekonwalescencji
brak

Peeling PQ Age jest nowoczesnym zabiegiem ujędrniająco-liftingującym do odnowy i rewitalizacji skóry. Jest to innowacyjna formuła peelingu będąca mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej tj.: kwas trójchlorooctowy (TCA- 34%), nadtlenek mocznika 5%, kwas kojowy 10% oraz koenzym Q10 5%. PQ AGE Evolution został wzbogacony o Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB) hamującym skurcz mięśni. Jego innowacyjność polega na dogłębnej regeneracji komórek skóry bez naruszenia jej powierzchni, nie powodując widocznego złuszczania.

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Face & Body Poznań

FAQ

Peeling PQ Age daje natychmiastowe efekty napięcia, liftingu i rewitalizacji skóry bez okresu rekonwalescencji. Rozjaśnia przebarwienia, redukuje rozstępy i blizny. Doskonale łączy się i uzupełnia z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. mezoterapią czy mikronakłuwaniem skóry. Peeling PQ Age nie jest fotouczulający zatem może być wykonywany przez cały rok i nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.

Zabieg peelingiem PQ Age to idealny wybór dla osób, poszukujących bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Wskazany jest dla kobiet i mężczyzn, jak również dla młodzieży w przypadku trądziku oraz blizn potrądzikowych. Peeling PQ Age stymuluje do wewnętrznej odnowy i silnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Zabieg może być stosowany u pacjentów w każdym wieku, nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej oraz suchej. Wskazany jest przy utracie napięcia skóry twarzy i ciała, przy zwiotczeniu skóry biustu i dekoltu oraz jako profilaktyka starzenia się skóry. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń.

Efektem  kuracji złożonej z 4-6 zabiegów jest:

  • spłycenie zmarszczek,
  • redukcja bruzd,
  • działanie przeciwstarzeniowe,
  • poprawa napięcia skóry,
  • redukcja blizn i rozstępów,
  • wygładzenie skóry,
  • redukcja zaskórników,
  • rozjaśnienie przebarwień.

Zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF +50 przez okres
4 tygodni.

– miejscowe uszkodzenia naskórka (skaleczenia, zadrapania, otarcia),

– alergie skórne,

–  ciężkie postacie trądziku,

– miejscowe stany zapalne skóry (infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze),

– uczulenie na którykolwiek ze składników,

– ciąża i karmienie piersią,

– opryszczka pospolita w fazie aktywnej,

– trądzik różowaty w fazie ostrej z rumieniem.