FBC

PROMOCJA - Depilacja Deka Again

Bezbolesna depilacja laserowa i gładkie ciało na lata w obniżonych cenach

Depilacja laserowa, czyli usuwanie niechcianego owłosienia przy pomocy lasera to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało branżę beauty. Firmy specjalizujące się w technologii laserowej odpowiadają na potrzeby Klientów i oferują urządzenia z najwyższej półki.

Tak właśnie jest w przypadku naszego lasera – lasera aleksandrytowego włoskiej firmy, który jest absolutną nowością nie tylko na polskim rynku, ale także światowym!

Możemy pochwalić się, że jako drugi gabinet w Polsce weszliśmy w posiadanie technologii Deka Again!

Nasz laser to połączenie dwóch długości fali – aleksandrytowej 755 nm oraz neodymowo-yagowej 1064 nm. Dzięki wykorzystaniu dwóch długości fal jest bardzo skuteczny w epilacji – usuwa włosy zarówno cienkie jak i grube oraz jasne i ciemne, dodatkowo jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

Laser jest nie tylko ekspertem w usuwaniu owłosienia, ale również sprawdza się przy leczeniu zmian barwnikowych (melasma, przebarwienia) oraz zmian naczyniowych (np. „pajączki” lub port-wine stein). Opcjonalna technologia MOVEO zmniejsza energię odbijaną przez skórę, dzięki czemu zabieg jest komfortowy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny.

Przekonaj się, że depilacja laserowa może być skuteczna i jednocześnie bezbolesna!