POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM​

Piękne i podkreślone usta są atutem kobiecości i dodają uroku. Zaufaj profesjonalistom i wybierz zabieg modelowania ust, który podkreśli ich kontury i wypełni je nadając im piękny wygląd. Kształtne i zmysłowe usta dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Jak wygląda zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym?

Zabieg modelowania ust polega na powiększeniu ich poprzez wypełnienie kwasem hialuronowym, który jest naturalnym składnikiem skóry. Podany za pomocą igły niweluje asymetrię ust, zwiększa objętość i podkreśla naturalną czerwień wargową. Poza tym doskonale nawilża usta dodając im sprężystości i młodzieńczego wyglądu.

Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem przeprowadzonym z Klientem pod kątem przebytych chorób lub przyjmowanych leków. Jest to szczególnie ważne z uwagi na to, że istnieje szereg przeciwwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu. Omawiane są również oczekiwania Klienta co do możliwych do uzyskania efektów, jak również indywidualne zalecenia pozabiegowe. W celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych wskazanych przez eksperta medycyny estetycznej.

Przed przystąpieniem do zabiegu modelowania ust nakładane jest znieczulenie. Dzięki plastycznej postaci żelu kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, gdzie powstały zwiotczenia, bruzdy lub widoczne deficyty objętości. Za każdym razem produkt otwierany jest przy Kliencie, aby zagwarantować najwyższą jakość usługi.

Dlaczego warto się zdecydować na powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, który stymuluje proces podziału komórkowego i odpowiada za odpowiednie jej nawilżenie. Niestety z biegiem czasu albo pod wpływem czynników zewnętrznych produkcja tego kwasu w organizmie jest coraz mniejsza. Wskutek tego skóra traci jędrność, zanika czerwień wargowa, rozmywają się kontury ust i tworzą tak zwane zmarszczki palacza. Niedobór kwasu hialuronowego można uzupełnić poddając się zabiegom wypełniania, modelowania czy wypełniania ust w gabinecie medycyny estetycznej. Zabiegi te szczególnie polecane są osobom mającym nieproporcjonalnie wąskie usta, asymetrycznie ułożone linie warg, ubytki w konturach ust będące wynikiem zakażenia opryszczką oraz chcącym unieść opadające kąciki ust.

Efekty zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym

Najważniejszym efektem modelowania ust kwasem hialuronowym jest uzupełnienie jego niedoboru. Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie w skórze wody i jej właściwe nawilżenie, dlatego zabieg modelowania czy powiększania ust umożliwia poprawę ich kształtu, struktury i kolorytu. Modelowania ust przywraca im sprężystość i jędrność, a doskonale nawilżając niweluje zwiotczenia. Efektem zabiegu jest więc osiągnięcie pożądanego kształtu i stopnia wypełnienia ust z wyeksponowaniem linii czerwieni wargowej. Pięknie wyprofilowane usta, wypełnione i odpowiednio nawilżone dodają kobiecości, poprawiają nastrój, kojarzą się ze zmysłowością, a uniesione kąciki dodają witalności i radosnego wyglądu całej twarzy. 

Najczęstsze pytania przed zabiegiem modelowania ust:

Jak długo utrzymuje się efekt powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym?

Efekt powiększania czy modelowania ust kwasem hialuronowym jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Zależy to jednak od indywidualnych predyspozycji Klienta (wieku, rodzaju skóry) oraz od trybu życia jaki prowadzi – niewłaściwa dieta, palenie papierosów, korzystanie z sauny czy solarium skracają działanie tego preparatu. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, w związku z czym jest samoistnie usuwany z organizmu, ale nawet po jego całkowitym wchłonięciu skóra pozostaje bardziej elastyczna i sprężysta niż przed zabiegiem.

Ile kosztuje modelowanie ust?

Koszt zabiegu modelowania ust jest uzależniony od rodzaju wybranego przez zabiegowca preparatu i waha się od 1100 do 1200 zł za 1 ml kwasu hialuronowego lub 800 zł za 0,5 ml.

Czy zabieg modelowania ust jest bezpieczny?

Zabieg modelowania ust jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest zabiegiem naturalnym. Polega na kompleksowym opracowaniu ust poprzez podanie do tkanek kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w skórze. Pożądanym efektem zabiegu jest przywrócenie pięknego kształtu, koloru i zadowalającej struktury ustom, które utraciły swoją objętość, zwiotczały lub są przesuszone wskutek osłabienia włókien kolagenowych. Zabieg modelowania ust nie jest skomplikowany, a ponadto zawsze poprzedzony jest wnikliwą konsultacją medyczną, mającą na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań.w

Czy zabieg modelowania ust jest bolesny?

Zabieg jest wykonywany po uprzednim znieczuleniu ust i ich okolic. Ponieważ jest mało inwazyjny, to zwykle stosowany jest środek znieczulający w postaci kremu, który niweluje dyskomfort Klienta podczas zabiegu. Dla osób z obniżonym progiem bólu przewidziane jest zastosowanie znieczulenia stomatologicznego. Obrzęk i lekkie zaczerwienienie ustępują zwykle po kilkudziesięciu godzinach. Zawsze należy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń pozabiegowych przekazanych przez eksperta medycyny estetycznej.

Wybierz zabieg modelowania ust w Face & Body Concept w Baranowie!

Edit Content

Formularz kontaktowy

Wyslij do nas zapytanie!

    Edit Content

    Formularz kontaktowy

    Wyslij do nas zapytanie!