FBC

PCA Skin Poznań

czas trwania zabiegu
30 – 60 minut
znieczulenie
brak
cena

od 350 zł

Czas rekonwalescencji

w zależności od wybranego preparatu

Laboratorium PCA Skin jest wiodącym producentem wysoce skutecznych i profesjonalnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Od 30 lat obecne w podręcznikach do dermatologii estetycznej i publikacjach branżowych jako twórca zaawansowanych formuł peelingów chemicznych.

Bogate zaplecze naukowe i medyczne oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z lekarzami, pozwoliło zaprojektować kompleksowe kuracje na różne problemy skórne.

Produkty i zabiegi marki PCA Skin dostępne są wyłącznie dla lekarzy i licencjonowanych kosmetologów.

W naszym gabinecie posiadamy szeroką ofertę profesjonalnych produktów do terapii skóry zarówno, jeśli chodzi o peelingi, alternatywy peelingów a także maski terapeutyczne.

W Face & Body Concept dopasujemy procedurę terapeutyczną do Twojej skóry i indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Face & Body Poznań

FAQ

PCA Oxygenating Trio & NoPeel Peel
350 zł
Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask.

PCA Skin + oczyszczanie wodorowe
450 zł
Połączenie skutecznych metod pielęgnacji skóry. Z jednej strony oczyszczanie aktywnym wodorem,
a z drugiej silne działanie antyoksydacyjne.

Terapia PCA Skin
300 zł
Terapie zabiegowe skóry twarzy z marką PCA SKIN to personalizowane zabiegi zgodnie z potrzebami skórnymi Klienta. Cena terapii uzależniona jest od wariantów zastosowanych produktów. W skład terapii wchodzi oczyszczenie skóry wraz z przygotowaniem jej do zabiegu oraz nałożenie peelingu.

Terapia PCA Skin + maska terapeutyczna
350 zł
Terapie zabiegowe skóry twarzy z marką PCA SKIN to personalizowane zabiegi zgodnie z potrzebami skórnymi Klienta. Cena terapii uzależniona jest od wariantów zastosowanych produktów. W skład terapii wchodzi oczyszczenie skóry wraz z przygotowaniem jej do zabiegu, nałożenie peelingu oraz nałożenie maski terapeutycznej dobranej pod potrzeby skóry.