FBC

Modelowanie żuchwy Poznań

czas trwania zabiegu
30 minut
znieczulenie
tak
cena

1 ml – 900 zł
2 ml – 1800 zł
3 ml – 2400 zł
4 ml – 3200 zł

Czas rekonwalescencji

 do 14 dni 

Wyraźne i widocznie zarysowane kości żuchwy nadają twarzy charakteru oraz wdzięku.

Linia żuchwy stanowi nieodzowny fundament twarzy, dający oparcie i stanowiący rusztowanie dla skóry. U młodych osób mamy do czynienia z tak zwanym trójkątem młodości, w którym podstawę stanowią zarysowane kości policzkowe.
Trójkąt zwęża się ku dołowi przechodząc w linię żuchwy a jego wierzchołek stanowi wąska broda. Z upływem czasu, zanikiem włókien kolagenu, elastyny i oddziaływaniem sił grawitacji pojawia się zjawisko nazywane piramidą starości.  Następuje zaburzenie owalu twarzy, spowodowane wiotczejąca skórą, która zbiera się w dolnej części twarzy tworząc tak zwane chomiki. Na niekorzyść wpływa również nagromadzenie tkanki tłuszczowej w rejonie podbródka. Wymodelowanie linii żuchwy w połączeniu z korektą i modelowaniem kształtu brody daje niesamowity efekt anti-aging.

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Face & Body Poznań

Jak wygląda zabieg modelowania żuchwy w face&body Concept?

24 godziny przed zabiegiem nie wolno spożywać alkoholu. Należy unikać przyjmowania antykoagulantów (np. aspiryny). Warto zrezygnować z sauny, solarium oraz intensywnego wysiłku fizycznego, a także ograniczyć palenie papierosów, gdyż tytoń spowalnia procesy gojenia.

Przez następne trzy dni nie wolno spożywać alkoholu. Zalecane jest unikanie basenu,
a także słońca i ekstremalnie wysokich temperatur (sauny, solarium), gdyż mogą spowodować zanikanie rozpad i resorpcję kwasu hialuronowego.  Intensywne ćwiczenia fizyczne można wykonywać dopiero na 6-7 dzień od zabiegu. Zabronione jest przytulanie zwierząt. Poza tym należy pić dużą ilość wody 2-2,5 l dziennie.

 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Choroby nowotworowe,
 • Ostre choroby gorączkowe,
 • Okres ciąży i laktacji,
 • Infekcje skóry bakteryjne, wirusowe i grzybicze,
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • Aktywna opryszczka,
 • Cukrzyca (nieleczona),
 • Skłonność do keloidów (bliznowców),
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat.

Odkryj nowe możliwości, jakie niesie ze sobą modelowanie żuchwy. Nasze zabiegi to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości usług, które pozwolą Ci na uzyskanie wymarzonego kształtu twarzy. 

Dzięki technice wolumetrii żuchwy, jesteśmy w stanie nadać twojej twarzy młodzieńczy kontur, przywracając jej sprężystość i jędrność. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na delikatne zarysowanie linii żuchwy, co sprawia, że twarz zyskuje na objętości i wyrazistości.Nasze zabiegi bazują na najnowszych technologiach i sprawdzonych metodach, które gwarantują spektakularne efekty.

Zabiegi modelowania żuchwy to innowacyjne rozwiązania, które pozwolą Ci na uzyskanie wymarzonego kształtu twarzy. Wykorzystując technikę modelowania żuchwy kwasem, jesteśmy w stanie precyzyjnie i bezpiecznie zarysować linię żuchwy, dodając jej objętości i wyrazistości.

Modelowanie linii żuchwy to zabieg, który pozwala na korektę kształtu twarzy, przywracając jej młodzieńczy owal. Dzięki niemu możemy zniwelować efekty starzenia się skóry, takie jak utrata elastyczności czy pojawienie się tzw. „chomików”.

Poprawa linii żuchwy to nie tylko zabieg estetyczny, ale również funkcjonalny. Dzięki niemu możemy zminimalizować efekty działania sił grawitacji oraz zanik włókien kolagenu i elastyny, które z wiekiem stają się coraz mniej sprężyste.

Nie zapominamy także o górnej części twarzy, proponując zabiegi wolumetrii szczęki, które pozwolą na pełne zarysowanie kości policzkowych, dodając twarzy charakteru i wdzięku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która pozwoli Ci odzyskać młodzieńczy wygląd i pewność siebie. Nasze zabiegi bazują na najnowszych technologiach i sprawdzonych metodach, które gwarantują spektakularne efekty.

Zadbaj o siebie już dziś i pozwól sobie na odrobinę luksusu w postaci profesjonalnego modelowania i wolumetrii twarzy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i umówić się na konsultację.