FBC

Modelowanie brody​ Poznań

czas trwania zabiegu
30 minut
znieczulenie
tak
cena

1 ml – 900 zł

Czas rekonwalescencji
do 14 dni

Cofnięty, zbyt szeroki albo kwadratowy podbródek sprawia, że twarz wygląda ciężko i topornie. Za pomocą kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie uzyskać idealne proporcje, wysmuklając rysy twarzy i dążąc do idealnego owalu.

W ostatnim czasie zabieg ten cieszy się rosnącą popularnością.
Jeśli broda zamiast dopełniać kształt twarzy, zaburza jej wygląd, można ten defekt szybko
i bezpiecznie skorygować. Dzięki subtelnemu wypełnieniu, nawet niekształtna broda, nabierze pięknego wyglądu i stanie się ozdobą każdej twarzy. Modelowanie trwa od kilku do kilkunastu minut a efekty są natychmiastowe!

Wolumetryczne modelowanie polecane jest przede wszystkim osobom odczuwającym dyskomfort z powodu cofniętego podbródka, a także chcącym poprawić proporcje i wysmuklić twarz. Dzięki zabiegowi można szybko poprawić wygląd i pozbyć się kompleksów. Co ważne – bez skalpela chirurgicznego i operacji plastycznych.

W naszym gabinecie używamy wyłącznie uznanych i bezpiecznych preparatów posiadających odpowiednie certyfikaty.

FAQ

Kwas hialuronowy jest stopniowo degradowany przez organizm. Wykonanie kolejnego zabiegu zaleca się po upływie około 6-12 miesięcy od poprzedniego. Czas utrzymywania się preparatu w tkankach zależy od wielu czynników między innymi: wieku, trybu życia pacjenta (należy pamiętać, że palenie papierosów skraca czas utrzymywania się produktu w tkance), ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, miejsca iniekcji oraz rodzaju użytego produktu. Zanikanie wypełniacza w tkankach jest zjawiskiem bardzo korzystnym i świadczy to o jego bezpieczeństwie, ponieważ efekt jego zastosowania jest odwracalny.

 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Choroby nowotworowe,
 • Ostre choroby gorączkowe,
 • Okres ciąży i laktacji,
 • Infekcje skóry bakteryjne, wirusowe i grzybicze,
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • Aktywna opryszczka,
 • Cukrzyca (nieleczona),
 • Skłonność do keloidów (bliznowców),
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat.

24 godziny przed zabiegiem nie wolno spożywać alkoholu. Należy unikać przyjmowania antykoagulantów (np. aspiryny). Warto zrezygnować z sauny, solarium oraz intensywnego wysiłku fizycznego, a także ograniczyć palenie papierosów, gdyż tytoń spowalnia procesy gojenia.

Przez następne trzy dni nie wolno spożywać alkoholu. Zalecane jest unikanie basenu, a także słońca i ekstremalnie wysokich temperatur (sauny, solarium), gdyż mogą spowodować zanikanie rozpad i resorpcję kwasu hialuronowego. Intensywne ćwiczenia fizyczne można wykonywać dopiero na 6-7 dzień od zabiegu. Zabronione jest przytulanie zwierząt. Poza tym należy pić dużą ilość wody minimum 2 l dziennie.

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych zabiegów, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzony kształt twarzy. Dzięki technikom takim jak modelowanie brody, możemy skorygować nie tylko brodę, ale także podbródek, dając Twojej twarzy świeży i młodzieńczy wygląd. Zabieg modelowania brody kwasem hialuronowym to gwarancja satysfakcji i naturalnego efektu.

Cofnięty, zbyt szeroki albo kwadratowy podbródek może sprawiać, że twarz wygląda ciężko i topornie. Dzięki zabiegowi modelowania podbródka kwasem, jesteśmy w stanie uzyskać idealne proporcje, wysmuklające rysy twarzy. Dodatkowo, proponujemy zabieg wolumetrii podbródka, który pozwoli na dążenie do idealnego owalu twarzy, dodając jej młodzieńczego wyglądu.

Jeśli Twoja broda nie dopełnia kształtu twarzy, a wręcz go zaburza, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Modelowanie brody kwasem hialuronowym to szybki i bezpieczny sposób na poprawę jej wyglądu. Dzięki wypełnieniu brody kwasem hialuronowym, nawet niekształtna broda nabierze pięknego wyglądu i stanie się ozdobą każdej twarzy.

Zabieg wolumetrii brody polecany jest przede wszystkim osobom, które odczuwają dyskomfort z powodu nieproporcjonalnego kształtu brody lub chcą poprawić proporcje twarzy. Dzięki niemu, w zaledwie kilka minut, możesz pozbyć się kompleksów i cieszyć się natychmiastowymi efektami, bez konieczności decydowania się na operacje plastyczne.

W naszym gabinecie dbamy o Twoje bezpieczeństwo, stosując wyłącznie uznane i sprawdzone preparaty z odpowiednimi certyfikatami. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu modelowania brody kwasem hialuronowym, który pozwoli Ci odzyskać pewność siebie i radość z pięknego wyglądu.