FBC

Lifting rzęs Poznań​

czas trwania zabiegu
60 minut
znieczulenie

zabieg jest bezbolesny

cena

150 zł

Trwałość efektu​

 do 8 tygodni

Lifting rzęs to zabieg idealny dla wszystkich zapracowanych kobiet, które pragną wyglądać pięknie i świeżo, a przede wszystkim cenią sobie naturalny wygląd.

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg dla osób ceniących delikatne i naturalne podkreślenie urody.

Keratynowe laminowanie i botoks rzęs pozwala na uniesienie, przyciemnienie, pogrubienie
i dogłębne odżywienie naturalnych rzęs.

Lash botox wypełnia szczeliny i nierówności rzęs nawilża je i pogrubia. Zawiera witaminy
i minerały działąjące odżywczo i regenerująco na włos. Lifting rzęs otwiera oczy, daje wrażenie dłuższych, gęstszych i ciemniejszych rzęs. Rzęsy są wyraźnie podkreślone i odżywione. 
Aktywne składniki preparatu Botox odmaładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Preparaty są niezwykle bezpieczne
i zawierają naturalne składniki takie jak: olej jojoba, olej macadamia, olej migdałowy, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowaną keratyna, kwas linolowy, kwas hialuronowy, glicerynę, pentanol, tokeferol (wit.E), witaminę C i pirydoksynę (wit. B6).

Zabieg wolumetrycznego modelowania policzków polega na podciągnięciu wiotkiej skóry, co daje efekt poprawy proporcji twarzy oraz jej odmłodzenia. W naszym gabinecie używamy wyłącznie uznanych i bezpiecznych preparatów posiadających odpowiednie certyfikaty.

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Face & Body Poznań

FAQ

Pierwszy etap zabiegu to profesjonalne, dokładne odtłuszczenie i oczyszczenie rzęs, co umożliwia świetną penetrację składnikom aktywnym w głąb włosa. Kolejnym krokiem jest umieszczenie przez stylistkę na powiece specjalnej formy silikonowej, na której układane są rzęsy. Następnie aplikujemy odżywczy preparat na rzęsy. Spowoduje on, że rzęsy staną się pogrubione i wydłużone. Składniki wspomnianego preparatu stanowią podstawę dla kolejnego etapu, czyli farbowania rzęs. Końcowy etap to pokrycie każdej rzęsy keratyną.

Należy unikać moczenia rzęs dobę po zabiegu. Poza tym, nie ma żadnych ograniczeń. Po zabiegu rzęsy można tuszować, nosić szkła kontaktowe, stosować preparaty do pielęgnacji oczu, korzystać z basenu, sauny i solarium. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób, u których występują choroby oczu.

Efekt podkręcenia na rzęsie utrzymuje się, dopóki ta nie wypadnie. Efekt utrzymywania się efektów jest indywidualny od tego w jakim okresie cyklu są rzęsy. Rzęsy podobnie jak włosy nigdy nie wypadają wszystkie jednocześnie, więc efekty będą się utrzymywać ok. 4-8 tygodni.

Ciąża i okres laktacji nie są przeciwwskazaniem do zabiegu jednak zmiany hormonalne zachodzące w organizmie mogą sprawić, że rezultat zabiegu nie będzie tak trwały i spektakularny jak powinien. Procedura jest jednak bezpieczna dla pań w ciąży i mam karmiących. Przyszłe mamy powinny jednak rozważyć, czy nie wystąpiła u nich wcześniej reakcja alergiczna na produkty do liftingu lub koloryzacji, gdyż w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, mogą nie móc przyjąć odpowiednich leków zmniejszających objawy.