FBC

Laminowanie brwi Poznań ​

czas trwania zabiegu
60 minut
znieczulenie

zabieg jest bezbolesny

cena

140 zł bez koloryzacji farbką
170 zł z wykończeniem koloryzacją farbką 

Trwałość efektu​

nawet do 6 tygodni

Laminowanie brwi to prawdziwy hit wśród zabiegów stylizacji brwi!
Laminacja brwi polega na semi-permanentnej zmianie ułożenia włosków brwi.
Niesforne i nieregularnie rosnące włoski to Twoja zmora? Laminowanie brwi jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, które zapewni Ci perfekcyjnie ułożone brwi, błyszczące
i pogrubione.

Zapraszamy do kontaktu – Zespół Face & Body Poznań

jak wygląda laminowanie brwi w face&body Concept?

Procedura zabiegu polega na trwałej zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego, który ma wpływ na wiązania dwusiarczkowe.
W pierwszym etapie rozrywa je, a następnie tworzy nowe.

Laminacja brwi jest zabiegiem chemicznym, z tego względu tak bardzo istotna jest prawidłowa pielęgnacja w domu. Polecamy sięgnąć do łatwo dostępnych olejków np. rycynowego lub arganowego. Wystarczy kropla olejku na każdą z brwi przed snem i delikatne zaczesanie brwi szczoteczką. Twoje brwi podziękują Ci także za krótki, minutowy masaż podczas wcierania olejku. 

Brak pielęgnacji może skutkować tym, że włoski zamiast bardziej ułożone i zdyscyplinowane staną się niesforne, puszące i w efekcie jeszcze trudniejsze do okiełznania niż przed zabiegiem.

Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji w domu po zabiegu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków.

Zabieg można uzupełnić koloryzacją farbką, której innowacyjność polega na tym, że farbka koloryzuje włos, bez obaw przed koloryzacją skóry.

Wartym podkreślenia jest też fakt, że laminowanie brwi pięknie podkreśla makijaż permanentny brwi, który wykonasz także w naszym gabinecie. 

Chociaż w internecie można usłyszeć różne informacje, nigdy nie łączymy zabiegu laminacji brwi z koloryzacją przy użyciu henny pudrowej. Koloryzację brwi henną możemy wykonać po upływie 48h od zabiegu laminacji. Koloryzacji nie wykonujemy też przed zabiegiem, ponieważ preparaty do laminacji odbarwią wcześniej zafarbowane włosy. 

Ciąża i okres karmienia piersią nie są przeciwwskazaniem do wykonania laminacji brwi, jednak liczne zmiany zachodzące w organizmie kobiety w tym czasie powodują, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć efektu takiego zabiegu i jego trwałości. Zagrożeniem w tym przypadku są również podrażnienia skóry i reakcje alergiczne, które w przypadku tego zabiegu mogą wystąpić. Niestety kobiety ciężarne oraz w okresie laktacji często nie mogą przyjąć wielu farmaceutyków oraz leków antyhistaminowych, przez co odradzamy eksperymentowanie z nowymi zabiegami w tym okresie. 

Efektem możemy cieszyć się do 8 tygodni.

  • Alergia na którykolwiek ze składników stosowanych preparatów,
  • Rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia skóry w okolicach łuku brwiowego,
  • Sucha lub tymczasowo przesuszona skóra (np. w wyniku przyjmowania leków jak Izotek),
  • Ostry trądzik z otwartymi zmianami w okolicy brwi,
  • Atopowe zapalenie skóry (AZS/egzema), 
  • Peeling twarzy wykonany w przeciągu 48h przed zabiegiem, 
  • Zabiegi złuszczające z wykorzystaniem kwasów w przeciągu 2 tygodni przed zabiegiem,
  • Stosowanie retinolu, jego pochodnych oraz zabiegów z ich wykorzystaniem w przeciągu miesiąca przed zabiegiem.

Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z nieregularnymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

Czy marzysz o perfekcyjnie ułożonych brwiach? Face & Body Concept Poznań przedstawia rewolucyjny zabieg – Laminacja Brwi. To innowacyjna metoda, dzięki której Twoje brwi uzyskają niesamowity wygląd i charakter.

Czym jest laminowanie brwi?

Nasza metoda laminacji brwi to proces, który zmienia strukturę Twoich włosków brwiowych. Kluczem jest tu zastosowanie specjalnej substancji – chlorowodorku cysteaminy. Dzięki niej łamiemy i ponownie tworzymy wiązania dwusiarczkowe we włosach, co pozwala na ich elastyczne ułożenie i modelowanie w dowolnym kierunku.

Proces laminacji krok po kroku

W Face & Body Concept Poznań przykładamy ogromną wagę do jakości. Podczas zabiegu otwieramy łuski włosa, a następnie regenerujemy je, korzystając z najlepszej jakości keratyny i olejków roślinnych. To nie tylko nada Twoim brwiom wyjątkowy blask, ale także poprawia ich kondycję i elastyczność. Dzięki temu Twoje brwi pozostaną lśniące, zdrowe i idealnie ułożone.

Długotrwałe efekty i pielęgnacja po zabiegu

Aby efekty laminacji brwi były jeszcze dłużej widoczne, zalecamy stosowanie naszych specjalnie dobranych preparatów pielęgnacyjnych. Pomogą one nie tylko podtrzymać efekty, ale także stymulować cebulki włosów do wzrostu silniejszych i zdrowszych brwi. Dodatkowo, możemy dopasować zabieg koloryzacji lub regulacji, aby Twój wygląd był jeszcze bardziej spersonalizowany.

Face & Body Concept Poznań – Specjaliści od brwi

Wybierając nasz salon, stawiasz na profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście. Laminacja brwi w naszym wykonaniu to gwarancja satysfakcji i piękna, które zauważysz każdego dnia patrząc w lustro. Zapraszamy do umówienia się na zabieg laminacji brwi i odkrycia sekretu idealnego wyglądu z Face & Body Concept Poznań!

Laminowanie brwi przed i po - Galeria