FBC

Jak ujędrnić skórę na brzuchu po ciąży?

Obwisła, wiotka skóra na brzuchu po ciąży to problem niemal każdej kobiety. Powrót do formy sprzed porodu może być długotrwały, wymagający i trudny. Właściwa dieta, ćwiczenia i zabiegi kosmetyczne wymagają skupienia na sobie dużej uwagi i poświęcenia mnóstwa czasu. Zwykle nie jest to możliwe ze względu na nowe obowiązki związane z powiększeniem rodziny. Często kobiety skupione na dziecku, zapominają o sobie lub odsuwają swoje potrzeby na drugi plan. To z kolei powoduje spadek nastroju i rodzi frustrację. W takiej sytuacji niezwykle pomocny może okazać się zabieg Icoone Laser Med II, który poprawi napięcie i elastyczność brzucha po ciąży oraz skutecznie pomoże wymodelować sylwetkę. 

Czym jest zabieg Icoone Laser Med II?

Zabieg Icoone Laser Med II jest najmocniejszym masażem podciśnieniowym, który skutecznie likwiduje cellulit, redukuje złogi tłuszczowe, obrzęki limfatyczne oraz ujędrnia skórę. Sukcesem zabiegu Icoone jest to, że mobilizuje skórę i tkankę podskórną aż do głębszych warstw, dzięki czemu poprawia jej krążenie i wspomaga odprowadzanie płynów. Poza tym Icoone Laser Med II skutecznie wzmacnia mięśnie brzucha, które straciły napięcie. Wspomaga zatem funkcjonowanie układu limfatycznego, krwionośnego i mięśniowego. Doskonale rozwiązuje problemy wiotkiej, obwisłej i nieestetycznej skóry brzucha po ciąży.

Więcej o zabiegu Icoone Laser Med II dowiesz się tutaj: https://fbconcept.pl/icoone-laser-med-ii-rewolucyjne-rozwiazanie-w-zabiegach-medycyny-estetycznej/

Jak działa urządzenie Icoone Laser Med II?

Icoone Laser Med II to innowacyjna technologia wykorzystywana do pracy na tkance łącznej. Trójwymiarowe działanie urządzenia zapewniają: głowice do masażu podciśnieniowego, laser oraz światło LED. Rolki z mikrootworami znajdujące się w głowicach obracają się tam i z powrotem, generując do 21600 mikrostymulacji na minutę. Odpowiedni nacisk na skórę pobudza włókna kolagenowe do regeneracji. Biostymulujący laser diodowy, emitujący falę 915 przyspiesza proces lipolizy, rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych oraz wzmaga metabolizm organizmu. Efekt fotochemiczny w tkankach, stymulujący odbudowę komórkową, wzmocniony jest działaniem światła led o długości fali 650 nm. Patent Roboderm dopuszcza wersje z laserem oraz bez lasera w zależności od predyspozycji Klientki.

W jaki sposób zabieg Icoone Laser Med II rozwiąże problem wiotkiej skóry po ciąży?

Unikalna technologia urządzenia Icoone Laser Med II doskonale sprawdzi się w pracy na wiotkiej i obwisłej skórze brzucha po ciąży. Multi Micro-Pęcherzykowa Stymulacja działa dogłębnie na skórę, pobudzając włókna kolagenowe do regeneracji. Dzięki temu skóra na brzuchu staje się jędrniejsza, wygładzona i bardziej napięta. Ponadto laser skutecznie redukuje ilość, zawartość i objętość komórek tłuszczowych, redukuje cellulit i przyspiesza metabolizm komórkowy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wiązka energii oddziałuje wyłącznie na miejsce, do którego jest skierowana, nie niszczy przy tym błony komórek ani naczyń krwionośnych. Dopełnieniem terapii jest emitowane przez głowicę czynną urządzenia światło led, które stymuluje większą przepuszczalność błon komórkowych, poprawia mikrokrążenie krwi, dotlenia tkanki oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Takie wielokierunkowe działanie pozwoli dosyć szybko i sprawnie ujędrnić skórę na brzuchu i wymodelować sylwetkę.

Wpływ Icoone Laser Med II na wygląd i kondycję brzucha po ciąży

Opinie zadowolonych Klientek, które po porodzie zmagały się z problemem wiotkiej, luźnej, opadającej skóry brzucha, są najlepszym potwierdzeniem skuteczności zabiegu Icoone Laser Med II. Masaż połączony z działaniem lasera i światła led przynosi spektakularne efekty w redukcji głęboko zlokalizowanego tłuszczu, redukuje cellulit, zagęszcza luźną skórę oraz rozprowadza zastoje limfatyczne, niekiedy gromadzące się w okolicach brzucha. Rozjaśnia również blizny pooperacyjne, a wygładzając powłoki brzuszne poprawia kondycję skóry i wysoce podnosi jej estetykę. Działanie Icoone niweluje również zaparcia występujące po porodzie czy w okresie laktacji oraz pobudza perystaltykę jelit. 

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, bardzo często określany przez kobiety jako przyjemny i relaksujący. Różne tryby pracy urządzenia pozwalają dobrać odpowiedni program do danego problemu i rodzaju skóry. Nie odnotowano skutków ubocznych działania urządzenia, nie ma również ryzyka uszkodzenia czy rozciągnięcia skóry ani rozerwania tkanek. Opatentowana technologia Roboderm, łącząca trójfazowe działanie na głębokie warstwy skóry, jest całkowicie bezpieczna, również w przypadku skóry delikatnej i naczynkowej. 

Czy mikrostymulacja Icoone laser Med II skutecznie poprawi elastyczność i napięcie skóry brzucha poporodowego?

Najnowszej generacji urządzenie gwarantuje wysoką skuteczność zabiegów. Poprawa jędrności i napięcia skóry następuje w stosunkowo krótkim czasie, ale jest to indywidualna sprawa każdej kobiety, wynikająca ze skali problemu, uwarunkowań genetycznych i wielu innych czynników. Wykwalifikowany pracownik gabinetu w porozumieniu z Klientką fachowo dobierze częstotliwość i nasilenie zabiegów. Najlepsze efekty terapeutyczne można osiągnąć po odbyciu całej ich serii. Zaleca się więc przyjęcie 10-20 zabiegów dwa lub trzy razy w tygodniu oraz zabiegu przypominającego raz lub dwa w miesiącu. Systematyczne sesje pozwolą osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty już po 2-3 tygodniach.