ICOONE LASER MED II - REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ​

Wiele osób zmaga się z niedoskonałościami skóry czy postawy, pragnie wyeliminować skutki przebytych chorób i zabiegów, a poszukiwanie dobrego rozwiązania zabiera im energię i radość życia. To właśnie z myślą o nich naukowcy dokonali rewolucyjnego odkrycia, łącząc trzy technologie oddziaływania na ciało w jednym urządzeniu Icoone Laser Med II. Zabiegi przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie ogranicza ich fototyp skóry ani pora roku. Nie odnotowano również  wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych, a efekt zabiegu jest gwarantowany nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Istota działania urządzenia ICOONE

Icoone laser Med II to jedyne, najnowszej generacji urządzenie do działania na tkance łącznej skóry, które technikę Roboderm wzmacnia energią lasera diodowego i światła LED. Takie połączenie zapewnia skórze optymalną mikrostymulację, której skutkiem jest wielowymiarowy masaż skóry ciała oraz twarzy, szyi i dekoltu. Głowice urządzenia wyposażone są w rolki z mikrootworami, które działając na powierzchnię skóry z różnym naciskiem, pobudzają włókna kolagenowe do regeneracji. Multi Pęcherzykowa Stymulacja M.M.A.S. pozwala precyzyjnie dotrzeć do każdego milimetra skóry, nie uszkadzając jej przy tym i nie rozciągając. Efekt termiczny lasera redukuje ilość, zawartość i objętość komórek tłuszczowych, skutecznie je spalając, nie niszczy przy tym ich błony ani nie uszkadza sąsiednich tkanek naczyń krwionośnych. Natomiast światła LED zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i stymulują większą produkcję kolagenu i elastyny.

Co wyróżnia technologię Icoone Laser Med II spośród innych modeli?

Icoone Laser Med II wykorzystuje innowacyjną technologię do likwidacji niedoskonałości skóry, doskonale ją ujędrnia, wygładza i jest bezpieczny dla skór naczyniowych. Wpływając na gęstość skóry oraz jej elastyczność, skutecznie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Jest również zalecany przez specjalistów do eliminowania sztywności mięśni. Jego przewagę nad innymi urządzeniami o podobnym działaniu stanowi fakt, że nie rozciąga skóry i nie podrażnia podatnych na pękanie drobnych naczyń krwionośnych. Icoone Laser Med II jest mocniejszy od poprzednich modeli, dzięki czemu gwarantuje trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów. Patent Roboderm, wykorzystując falę 915 lasera diodowego przyspiesza proces lipolizy, rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, redukuje cellulit i przyspiesza metabolizm zarówno komórkowy, jak i całego organizmu. Światło led o długości fali 650 nm stymuluje odbudowę komórkową, poprawia krążenie krwi i dotlenia tkanki, oraz pobudza pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne. 

Jak wygląda zabieg, przygotowanie do niego i zalecenia pozabiegowe?

Zabieg Icoone Laser Med II jest szybki i efektywny, bezbolesny, a nawet przyjemny. Nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta.  Przed terapią przeprowadzana jest rozmowa wstępna, kwalifikująca do zabiegu. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem Base wykonywanym na całe ciało z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu. Następnie wykonywane są 10-minutowe programy lokalne Fokus, które koncentrują się na konkretnym problemie terapeutycznym pacjenta. Zabieg trwa więc od 30 do 60 minut, każdy jest inny i dopasowany do oczekiwań Pacjenta. Po zabiegu Pacjent może od razu wrócić do codziennych aktywności.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Icoone Laser Med II dzięki swojej innowacyjnej formule ma niezwykle szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się w leczeniu skóry i przylegających do niej tkanek, a jego skuteczność, o 25% większa od poprzednich modeli sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom. Stąd tak szeroki wachlarz wskazań do jego przeprowadzenia:

  • utrata jędrności i elastyczności skóry

  • wiotka, luźna, opadająca skóra ud, kolan, pośladków, ramion i brzucha

  • cellulit

  • nadprogramowa, głęboko zlokalizowana tkanka tłuszczowa

  • modelowanie sylwetki

  • po zabiegu liposukcji

  • blizny pooperacyjne i pooparzeniowe

  • obrzęki

  • zaparcia

  • bóle mięśniowe

  • po porodach w celu wygładzenia powłok brzusznych

Czy istnieją przeciwwskazania dla mikrostymulacji Icoone Laser Med II? 

Masaż podciśnieniowy ma zastosowanie nie tylko kosmetyczne, ale również terapeutyczne i medyczne. Niezwykle ważne jest więc przed przystąpieniem do zabiegu wykluczenie wszelkich przeszkód do jego wykonania. Do przeciwwskazań należą:

  • choroby nowotworowe w trakcie aktywnego leczenia i do 5 lat po wyleczeniu

  • rozrusznik serca

  • stany zapalne żył i bolesne żylaki

  • naczyniak

  • przepuklina

  • łuszczyca w fazie zapalnej

  • skłonność do krwotoków, przyjmowanie leków na krzepliwość krwi

  • infekcje chorobowe

  • infekcje i przerwania skórne

  • zmiany zapalne oraz otwarte rany w obszarze zabiegowym

  • ciąża zwłaszcza do trzeciego miesiąca

Efekty i trwałość zabiegu

Dla osiągnięcia trwałych i widocznych efektów zaleca się skorzystanie z serii 10, 15 lub 20 sesji. Jest to oczywiście uzależnione od potrzeb i oczekiwań Pacjenta lub wskazań terapeutycznych czy nawet medycznych. W przypadku zabiegów funkcjonalnych Icoone cykl sesji dobierany jest do stopnia zaawansowania niedoskonałości i docelowego obszaru ciała. Systematyczne sesje umożliwią osiągnięcie wymarzonych efektów już po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu, a dla podtrzymania doskonałego efektu terapii wskazane jest przeprowadzenia jednego zabiegu przypominającego miesięcznie. 

Zalety masażu ciśnieniowego wzmocnionego energią lasera i światła LED

Ekskluzywny patent Icoone Laser Med II ma bardzo szerokie zastosowanie. Programy kosmetyczne na ciało przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, drenażu, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu oraz do pobudzania odbudowy kolagenu i elastyny. Eliminują wszelkie objawy starzenia się skóry. Programy kosmetyczne na twarz działają liftingująco, redukują zmarszczki, poprawiają owal twarzy i kontur ust, ujędrniają skórę i nadają jej kolorytu. Zdecydowaną zaletą działania Icoone są programy medyczne, poprawiające funkcjonowanie układu limfatycznego, mięśniowego oraz układu krążenia. Doskonale sprawdzają się również w medycynie sportowej programy likwidujące bóle mięśniowe, przykurcze, stany zapalne ścięgien i terapie pourazowe. Masaż Icoone to również doskonała terapia relaksująca po wysiłku fizycznym.

Edit Content

Formularz kontaktowy

Wyslij do nas zapytanie!

  Edit Content

  Formularz kontaktowy

  Wyslij do nas zapytanie!